Buradasınız: Ana sayfa » Hakkımızda

Hakkımızda

Ekip çalışmasının başarıya giden en kestirme yol olduğuna inanıyoruz.

Her işletmenin kendine uygun ihtiyaçlarına doğru zamanda özgün çözüm üretmeyi kendimize ilke edinerek sürdürülebilir çözüm ortaklığını açık ve dolaysız iletişim yoluyla sağlamak amacıyla yola çıktık.

Paydaşlarımızın yetkinliklerini dünya standartlarına taşıyarak hızlı, somut, kalıcı iyileşme sağlamak istiyoruz.

ay sözleşme hakkında

Mevcut durumunuzu analiz eder, yol haritanızı belirleriz. Denetim ve kontrol mekanizmanızı kurar ve sisteminizin verimli halde işlemesine katkı sağlarız.

Ekip çalışmasının başarıya giden en kestirme yol olduğuna inanıyoruz. Ekip arkadaşlarımızın tamamı, kaliteli eğitimlerini sektör tecrübeleriyle harmanlamıştır. Paylaşmanın ve üretmenin hazzını bilir, başarıyı alternatifsiz tek gerçek olarak görürler.

2019 yılında kurulan AY Sözleşme kuruluş tarihi itibariyle yeni görünse de sektör tecrübesi on yıllara dayanan kadrosuyla birikimli ve donanımlıdır. Prensip ve prosedür sahibi olduğu gibi kurumsal şirket kültürüne de haizdir.

Misyonumuz

Sözleşme yönetimi ve risk yönetimi alanında farkındalık yaratmak, satın alma, sözleşme yönetimi, risk yönetimi alanları başta olmak üzere sektörün ihtiyaç duyduğu tüm alanlarda yeni mezunları sahaya hazırlamak, çalışanları motive ederek iç görü kazandırmak için eğitimler vermek, paydaşlarımızın iş geliştirme aşamalarından ihale süreçlerine, sözleşme yazımından saha uygulamalarına, tedarik zincirinden ana sözleşme – alt yüklenici sözleşmeleri arasında kurgu oluşturmaya, saha risklerinin belirlenmesinden uyuşmazlık çözümüne proje boyunca tüm ihtiyaçlarına dair danışmanlık hizmeti sunmak.

Vizyonumuz

Sözleşme yönetimi ve risk yönetimi alanında hizmet veren uluslararası lider firmalarla rekabet edebilecek kapasiteye erişerek uluslararası alanda güvenilirlik kazanmak.