Buradasınız: Ana sayfa » Danışmanlık Hizmetleri

Danışmanlık Hizmetleri

Sözleşme Yönetim Danışmanlığı

Sözleşme Yönetimi, işlerin en az sapmayla ve olabildiğince sözleşme dokümanlarına uygun olarak tamamlanmasını sağlamaktadır.

İş Geliştirme Danışmanlığı

Ürün ve hizmetleriniz için etkin ve verimli pazar arayışlarınıza dair stratejik danışmanlık hizmeti sunuyoruz. Stratejinin oluşturulmasından satışların artmasına kadar her adımda sizinle birlikte çalışıyoruz. Bilgi ve deneyimimizle size hizmet ediyoruz.

Girişimci Danışmanlığı

Hayallerindeki işi geliştiren ve girişimcilik ekosisteminde doğru stratejiler uygulayarak yeni bir marka oluşturmak isteyenlere özel süreli ve/veya sürekli danışmanlık hizmetidir.

Tedarik Zinciri Danışmanlığı

Rekabet üstünlüğü oluşturan, kârlı büyüme sağlayan, risklere etkili bir şekilde müdahale eden işletme yeteneklerinin oluşturulmasında işletmelere yardımcı oluyoruz. Öncelikle operasyonların stratejik kabiliyete sahip olması gerektiği önermesiyle başlıyoruz, fikirler ve sonuçlar arasındaki boşluğu kapatmak için gerekli olan sektör, fonksiyonel ve teknolojik derinliği sunuyoruz.

Fikri ve Sınai Mülkiyet Hakları Yönetimi

Fikri ve sınai mülkiyet kavramı modern ticarette birçok alanda geleneksel mülkiyet kavramının önüne geçmiştir. Şirketler çoğunlukla değerlerini, fikri ve sınai mülkiyet hakları ile kazanıp kaybedebilmektedirler.